ΑΠΟΣΠΑΣΜΑ ΜΗΝΙΑΙΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΩΝ 07 – 09/09/2013
|
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2013 |
|
|
|
|
ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΑΠΟ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ |
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ |
ΠΛΟΙΟ |
07.00 |
ΜΗΛΟΣ, ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟΣ, ΘΗΡΑ, ΙΟΣ, ΝΑΞΟΣ, ΜΥΚΟΝΟΣ |
ΣΗ ΤΖΕΤ 2 |
07.15 |
ΠΑΡΟΣ, ΝΑΞΟΣ |
ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 |
07.25 |
ΠΑΡΟΣ, ΝΑΞΟΣ, ΘΗΡΑ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ |
07.25 |
ΚΥΘΝΟΣ, ΣΕΡΙΦΟΣ, ΣΙΦΝΟΣ, ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟΣ, ΣΙΚΙΝΟΣ, ΙΟΣ, ΘΗΡΑ |
ΑΔ. ΚΟΡΑΗΣ |
07.30 |
ΙΟΣ, ΘΗΡΑ |
ΧΑΪΣΠΙΝΤ 6 |
07.30 |
ΣΥΡΟΣ, ΤΗΝΟΣ, ΜΥΚΟΝΟΣ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ |
07.30 |
ΣΕΡΙΦΟΣ, ΣΙΦΝΟΣ, ΜΗΛΟΣ |
ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ |
08.05 |
ΣΥΡΟΣ, ΜΥΚΟΝΟΣ, ΕΥΔΗΛΟΣ, ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ, ΒΑΘΥ |
ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ |
11.00 |
ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ |
17.30 |
ΠΑΡΟΣ, ΝΑΞΟΣ, ΔΟΝΟΥΣΑ, ΑΙΓΙΑΛΗ, ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ |
21.00 |
ΧΑΝΙΑ |
ΕΛΥΡΟΣ |
21.00 |
ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
ΟΛΥΜΠΙΚ ΤΣΑΜΠΙΟΝ |
21.00 |
ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ |
23.55 |
ΚΑΤΑΠΟΛΑ, ΠΑΤΜΟΣ, ΛΕΡΟΣ, ΚΩΣ, ΡΟΔΟΣ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 |
|
ΚΥΡΙΑΚΗ 08 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2013 |
|
|
|
|
ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΑΠΟ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ |
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ |
ΠΛΟΙΟ |
07.00 |
ΜΗΛΟΣ, ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟΣ, ΘΗΡΑ, ΑΜΟΡΓΟΣ, ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ, ΝΑΞΟΣ, ΜΥΚΟΝΟΣ |
ΣΗ ΤΖΕΤ 2 |
07.15 |
ΠΑΡΟΣ, ΝΑΞΟΣ |
ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 |
07.25 |
ΣΙΦΝΟΣ, ΜΗΛΟΣ, ΣΕΡΙΦΟΣ, ΚΥΘΝΟΣ |
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
07.25 |
ΠΑΡΟΣ, ΝΑΞΟΣ, ΘΗΡΑ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ |
07.30 |
ΙΟΣ, ΘΗΡΑ |
ΧΑΪΣΠΙΝΤ 6 |
07.30 |
ΣΥΡΟΣ, ΤΗΝΟΣ, ΜΥΚΟΝΟΣ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ |
08.00 |
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ, ΚΑΛΥΜΝΟΣ, ΚΩΣ, ΝΙΣΥΡΟΣ, ΤΗΛΟΣ, ΡΟΔΟΣ, ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ |
10.00 |
ΧΑΝΙΑ |
ΛΑΤΩ |
12.00 |
ΣΕΡΙΦΟΣ, ΣΙΦΝΟΣ, ΜΗΛΟΣ |
ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ |
17.30 |
ΣΥΡΟΣ, ΠΑΡΟΣ, ΝΑΞΟΣ, ΗΡΑΚΛΕΙΑ, ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ, ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ, ΚΑΤΑΠΟΛΑ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ |
18.00 |
ΘΗΡΑ, ΚΩΣ, ΡΟΔΟΣ |
BLUE HORIZON |
20.00 |
ΧΙΟΣ, ΜΥΤΙΛΗΝΗ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ |
21.00 |
ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 1 |
21.00 |
ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ |
22.30 |
ΧΑΝΙΑ |
ΕΛΥΡΟΣ |
|
ΔΕΥΤΕΡΑ 09 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2013 |
|
|
|
|
ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΑΠΟ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ |
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ |
ΠΛΟΙΟ |
07.00 |
ΜΗΛΟΣ, ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟΣ, ΘΗΡΑ, ΑΜΟΡΓΟΣ, ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ, ΝΑΞΟΣ, ΜΥΚΟΝΟΣ |
ΣΗ ΤΖΕΤ 2 |
07.25 |
ΠΑΡΟΣ, ΝΑΞΟΣ, ΘΗΡΑ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ |
07.30 |
ΠΑΡΟΣ, ΝΑΞΟΣ, ΙΟΣ, ΘΗΡΑ |
ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 |
07.30 |
ΣΥΡΟΣ, ΤΗΝΟΣ, ΜΥΚΟΝΟΣ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ |
07.30 |
ΣΕΡΙΦΟΣ, ΣΙΦΝΟΣ, ΜΗΛΟΣ |
ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ |
08.05 |
ΣΥΡΟΣ, ΜΥΚΟΝΟΣ, ΕΥΔΗΛΟΣ, ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ |
ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ |
14.00 |
ΚΥΘΗΡΑ, ΚΙΣΣΑΜΟΣ, ΑΝΤΙΚΥΘΗΡΑ |
Β.ΚΟΡΝΑΡΟΣ |
14.55 |
ΚΥΘΝΟΣ, ΣΕΡΙΦΟΣ, ΣΙΦΝΟΣ, ΚΙΜΩΛΟΣ, ΜΗΛΟΣ |
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
17.30 |
ΠΑΡΟΣ, ΝΑΞΟΣ, ΔΟΝΟΥΣΑ, ΑΙΓΙΑΛΗ, ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ |
18.00 |
ΣΥΡΟΣ, ΕΥΔΗΛΟΣ, ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟΣ, ΦΟΥΡΝΟΙ, ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ, ΒΑΘΥ |
ΜΥΤΙΛΗΝΗ |
18.00 |
ΘΗΡΑ, ΑΝΑΦΗ, ΚΑΣΟΣ, ΚΑΡΠΑΘΟΣ, ΔΙΑΦΑΝΙ, ΧΑΛΚΗ, ΡΟΔΟΣ |
ΠΡΕΒΕΛΗΣ |
19.00 |
ΣΥΡΟΣ, ΠΑΤΜΟΣ, ΛΕΡΟΣ, ΚΩΣ, ΡΟΔΟΣ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 |
21.00 |
ΧΙΟΣ, ΜΥΤΙΛΗΝΗ |
ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ |
21.00 |
ΧΑΝΙΑ |
ΛΑΤΩ |
21.00 |
ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
ΟΛΥΜΠΙΚ ΤΣΑΜΠΙΟΝ |
21.00 |
ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ |