Με θετική ενέργεια αλλά και πολύ όρεξη ξύπνησε σήμερα η Ειρήνη Κολιδά.
Το χαμογελαστό κορίτσι που αγαπήσανε όλοι μέσα από το Survivor μοιράστηκε μια εικόνα της με τους followers της στο Instagram και έκανε χαμό.
Χωρίς μακιγιάζ – ως συνήθως- αλλά με ένα μαύρο αθλητικό μπουστάκι ήταν χάρμα οφθαλμών με αποτέλεσμα τα like και τα κολακευτικά σχόλια να πέφτουν βροχή από γυναίκες και άντρες!
Η ίδια σχολίασε κάτω από την όμορφη φωτογραφία: Καλημέραααααααααα και καλό μήνα !!!! Ξεκινάμε την ημέρα μας τον μήνα μας με πολυ πολυ χαμόγελο…θετική ενέργεια και τι άλλο πολλή πολλή γυμναστική»…