Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της Βέροιας για τον εντός έδρας αγώνα της δεύτερης αγωνιστικής της Super League με αντίπαλο τον Πανιώνιο.
Για την σαββατιάτικη αναμέτρηση που θα ξεκινήσει στις 18:15, ο Χάβος συμπεριέλαβε στην αποστολή τους: Δασκαλάκη, Καντιμοίρη, Τομας, Μπάρμπα, Τζημογιάννη, Γεωργέα, Γεωργιάδη, Σνάουτσνερ, Βεργώνη, Καλογέρη, Ζε Βιτορ, Μπελόν, Ολαϊταν, Μπαργκάν, Καλτσά, Γκιγέρμο, Κάρλος και Ιωάννου.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης