Η Super League με σημερινή της ανακοίνωση γνωστοποίησε το πλήρες πρόγραμμα από την 16η μέχρι και την 21η αγωνιστική του πρωταθλήματος, καθώς επίσης και τις τηλεοπτικές μεταδόσεις όλων των αναμετρήσεων.
Αναλυτικά το πρόγραμμα
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡΙΤΗ 5 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010
ΛΑΡΙΣΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:45 ΣΚΑΪ
ΚΑΒΑΛΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 16:45 ΝOVA
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΑΡΗΣ 19:00 ΝOVA
ΤΕΤΑΡΤΗ 6 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 14:30 ΝOVA
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΞΑΝΘΗ 14:30 ΝOVA
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 16:45 ΝOVA
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ. 19:00 ΝΕΤ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 19:00 ΝOVA
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 16:45 ΣΚΑΪ
ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 16:45 ΝΕΤ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. 19:00 ΝOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΚΑΒΑΛΑ 14:30 ΝOVA
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ 14:30 ΝΕΤ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 14:30 ΝOVA
ΑΡΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 16:45 ΝOVA
Α.Ε.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 19:00 ΝOVA
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010
Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:45 ΣΚΑΪ
ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ε.Κ. 19:00 ΝOVA
ΞΑΝΘΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 19:00 ΝOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ 14:30 ΝOVA
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 14:30 ΝOVA
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 16:45 ΝOVA
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΡΗΣ 16:45 ΝOVA
ΚΑΒΑΛΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 19:00 ΝOVA
19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 16:45 ΣΚΑΪ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 16:45 ΝOVA
ΛΑΡΙΣΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ 19:00 ΝOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΚΑΒΑΛΑ 14:30 ΝOVA
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΞΑΝΘΗ 14:30 ΝOVA
ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 16:45 ΝOVA
Α.Ε.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 19:00 ΝOVA
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. 19:00 ΝΕΤ
20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΚΑΒΑΛΑ 16:45 ΝOVA
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΛΑΡΙΣΑ 16:45 ΣΚΑΪ
Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 19:00 ΝOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 14:30 ΝOVA
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 14:30 ΝOVA
ΞΑΝΘΗ – ΑΡΗΣ 14:30 ΝΕΤ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 16:45 ΝOVA
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Κ. 19:00 ΝOVA
21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2010
ΑΡΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 16:45 ΣΚΑΪ
ΚΑΒΑΛΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 16:45 ΝOVA
Α.Ε.Κ. – ΞΑΝΘΗ 19:00 ΝOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2010
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 14:30 ΝOVA
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 14:30 ΝOVA
ΗΡΑΚΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. 16:45 ΝOVA
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 16:45 ΝΕΤ
ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 19:00 ΝOVA