Η ΚΑΕ Ολυμπιακός με ανακοίνωσή της ευχαρίστησε τους φιλάθλους της ομάδας για τη θερμή συμπαράσταση τους στο χθεσινό νικηφόρο (78-77) ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό.
«Η ΚΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ θέλει να ευχαριστήσει τους φιλάθλους της για τη θερμή συμπαράσταση και την άψογη συμπεριφορά τους στο παιχνίδι με τον Παναθηναϊκό» ανέφερε η λιτή ανακοίνωση των «ερυθρόλευκων».
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
Επιμέλεια: Μπάμπης Παπαφιλιππάκης
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης