Συνεχίζει ο Παγδατής
Στον δεύτερο γύρο του διεθνούς τουρνουά τένις, που διεξάγεται στην Βασιλεία της Ελβετίας προκρίθηκε ο Μάρκος Παγδατής. Ο Κύπριος επικράτησε του Σέρβου
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/!Andreas/sdf3tsfgttg54.jpg)
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.