Η Βέροια επικράτησε 1-0 του Πανιώνιου σε αγώνα προετοιμασίας που έγινε στα 3-5 Πηγάδια της Νάουσας. Το γκολ με το οποίο κρίθηκε η αναμέτρηση σημειώθηκε στο 82ο λεπτό. Ο Μανός εκμεταλλεύτηκε λίθος του Σαχσανίδη και στην κενή εστία διαμόρφωσε το 1-0. Η Βέροια είχε και δοκάρι στο 28′, σε ξαφνικό σουτ του Μπεν.
Βέροια (Γκόραν Στεβάνοβιτς): Αναστασόπουλος, Γεωργιάδης, Ορέστες, Μπάρμπας, Αμαραντίδης, Οστοϊτς, Γκιγέρμο, Καλτσάς, Ντα Κόστα, Μπεν Ναμπουχάνε, Σεγούντο Ρίος.
Στο δεύτερο ημίχρονο έπαιξαν και οι Καντιμοίρης, Σεντεμέντες, Βεργώνης, Παυλίδης, Πλαβούκος, Μπαργκάν, Μάνος, Σίμος, Ντόγος.
Πανιώνιος (Νίκος Παντελής): Γιαννακόπουλος (46′ Σαχσανίδης), Κουρντι, Κούρος, Παντίδος (46′ Αυλωνίτης), Λαμπρόπουλος (87′ Κορκότζελος), Μητρόπουλος (46′ Κουλουχέρης), Ντούνης (69′ Σμυρλής), Παναγιωτουδης (60′), Καμπάνταης (57′ Μαρουκάκης), Μενδρινός (46’Μπούζας), Πάνος (79′ Γκέζος).
Επιμέλεια: Ανδρέας Αθανασούλης