Οι Νομπόα, Κόστα και Παπαγιαννόπουλος μετακινήθηκαν στον ΠΑΟΚ στην μετεγγραφική περίοδο του Ιανουαρίου και όπως φαίνεται ο «Δικέφαλος του Βορρά» δεν θα προχωρήσει σε άλλη κίνηση.
Η περίοδος εκπνέει και ο ΠΑΟΚ δεν κατάφερε να βρει τον εξτρέμ που έψαχνε. Η ομάδα της Θεσσαλονίκης έψαξε την αγορά, ωστόσο δεν βρήκε τον ποδοσφαιριστή που θα κάλυπτε τις ανάγκες του, στα λεφτά που διέθετε. Έτσι, η κίνηση για τον εξτρέμ θα μεταφερθεί για το καλοκαίρι.
Ήδη, στον ΠΑΟΚ έχουν «κλείσει» για την επόμενη αγωνιστική περίοδο οι Κοροβέσης και Χαρίσης του ΠΑΣ Γιάννινα.
Επιμέλεια: Ανδρέας Αθανασούλης