Την αναβολή του φιλικού με την ομάδα του ΠΑΣ Γιάννινα ανακοίνωσε σήμερα η διοίκηση του Πανθρακικού. Το παιχνίδι ήταν προγραμματισμένο για την Κυριακή, 4 Αυγούστου, όμως οι άνθρωποι του Άγιαξ ζήτησαν να μην γίνει.
Η ανακοίνωση του Πανθρακικού: «Ο προγραμματισμένος αγώνας με τον ΠΑΣ Γιάννινα που ήταν να πραγματοποιηθεί την Κυριακή 4 Αυγούστου στην Θεσσαλονίκη αναβάλλεται μετά από αίτημα του ΠΑΣ Γιάννινα».
Επιμέλεια: Γιώργος Περράκης