Χωρίς τον τιμωρημένο Ζεκίνια και τον τραυματία Μίκουλιτς θα αγωνιστεί ο Πανθρακικός στο παιχνίδι με τον Λεβαδειακό. Ο Άκης Μάντζιος ανακοίνωσε την αποστολή που αποτελούν οι Σέρεμετ, Κουτσόπουλος, Παπαγεωργίου, Σαρακατσάνος, Μακρυδημήτρης, Χρήστου, Ντιόγκο, Εμπόου, Λαδάκης, Κάσες, Πόποβιτς, Μπαικαρά, Τζάνης, Ίγκορ, Σκλιοπίδης, Ρομέου, Χασομέρης και Ζοσέ.
Επιμέλεια: Ανδρέας Αθανασούλης
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης