Ο Λεβαδειακός υποδέχεται την Καλλονή για το παιχνίδι της εξ αναβολής 26ης αγωνιστικής της Super League. Οι Βοιωτοί ολοκλήρωσαν την προπόνηση της Τρίτης και ο Άκης Μάντζιος ανακοίνωσε την αποστολή.
Σε αυτή βρίσκονται οι: Στρατηλάτης, Σηφάκης, Τριποτσέρης, Τομάς, Πίντερ, Κώτσιος, Μάγκας, Στάθης, Μιλιάζες, Πελέ, Κατίδης, Ζίτο, Μιλοσάβλιεβ, Μπουσταμάντε, Μάντζιος, Γιακουμάκης, Πουλίδο, Μρντάκοβιτς.
Επιμέλεια: Ανδρέας Αθανασούλης