Τη φανέλα του Λεβαδειακού θα φοράει από τη καινούργια σεζόν ο Γιώργος Λαμπρόπουλος, καθώς οι Βοιωτοί ανακοίνωσαν κι επίσημα την απόκτησή του το βράδυ της Δευτέρας.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«Η ΠΑΕ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον ποδοσφαιριστή Γιώργο Λαμπρόπουλο. Ο 28χρονος αμυντικός μέσος τα τελευταία τέσσερα χρόνια αγωνιζόταν στο Κυπριακό Πρωτάθλημα, ενώ την προηγούμενη σεζόν φορούσε τη φανέλα της Νέας Σαλαμίνας, της οποίας ήταν και αρχηγός».
Eπιμέλεια: Μπάμπης Παπαφιλιππάκης