Το απόγευμα του Σαββάτου ολοκληρώθηκε η προετοιμασία του Λεβαδειακού για το παιχνίδι με τον Εργοτέλη (4/1, 17:15, Novasports4), στο πλαίσιο της 17ης αγωνιστικής της Super League.
Ο Σάββας Παντελίδης ανακοίνωσε την αποστολή στην οποία δεν βρίσκονται οι τραυματίες Πίντερ, Πρόγιτς, Μαχαίρας, Σάντσες αλλά και ο τιμωρημένος Μάντζιος.
Οι «εκλεκτοί» είναι οι: Στρατηλάτης, Σηφάκης, Νικολακάκης, Τομάς, Σκέμπης, Κώτσιος, Μάγκας, Γεωργιάδης, Βούκσεβιτς, Ρ. Γκόμες, Κονέ, Ζίτο, Μιλοσάβλιεβ, Παππάς, Α. Ορτέγα, Γιακουμάκης, Μπορνταγκαράϊ και Σοτέλο.
Επιμέλεια: Ανδρέας Αθανασούλης