Στις προπονήσεις επέστρεψαν σήμερα οι ποδοσφαιριστές της SKODA Ξάνθης, μετά το πενθήμερο ρεπό που τους έδωσε ο Ράζβαν Λουτσέσκου, λόγω των Χριστουγέννων.
Στο πρωινό πρόγραμμα του Σαββάτου, με το οποίο ξεκίνησε η προετοιμασία της ομάδας για το ματς της 17ης αγωνιστικής της Super League κόντρα στον Πανθρακικό, οι Γουάλας και Ράνος προπονήθηκαν ατομικά.
Εν τω μεταξύ ο Αργύρης Μπαρέττας θα συνεχίσει για το υπόλοιπο της σεζόν στην Καβάλα, όπου παραχωρήθηκε ως δανεικός.
Επιμέλεια: Μπάμπης Παπαφιλιππάκης