Ανακοινώθηκαν την Πέμπτη από την ΚΕΔ/ΕΠΟ τους διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες της 19ης αγωνιστικής στον 1ο και 2ο όμιλο της Football League.
Αναλυτικά:
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Παρασκευή 7/2
Ηρακλής Ψαχνών – Βύζας
Διαιτητής: Μπουμαρσόπουλος (Λάρισας)
Βοηθοί: Νατσιούλας, Καραμπούλας (Λάρισας)
4ος: Αγγελακόπουλος (Καρδίτσας)
Σάββατο 8/2
Ολυμπιακός Βόλου – Παναχαϊκή
Διαιτητής: Γκράνας (Ξάνθης)
Βοηθοί: Χατζημωυσιάδης, Εμπλιουκ (Ξάνθης)
4ος: Τερετίδης (Καβάλας)
Πανηλειακός – Φωκικός
Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Στόικος (Κέρκυρας), Μεσσήνης (Αχαΐας)
4ος: Τόμπρος (Κέρκυρας)
Κυριακή 9/2
Αστέρας Μαγούλας – Επισκοπή
Διαιτητής: Ανούσος (Λακωνίας)
Βοηθοί: Παλαμίδας (Λακωνίας), Πατσιόπουλος (Δωδεκανήσου)
4ος: Σελίμος (Λακωνίας)
Παναιγιάλειος – ΑΟ Χανιά
Διαιτητής: Παναγιωτόπουλος (Αιτωλ/νίας)
Βοηθοί: Πυλαρινός, Καλαμπόκης (Αιτωλ/νίας)
4ος: Ρατσιάτος (Αργολίδας)
Καλλιθέα – Φωστήρας
Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών)
Βοηθοί: Νακόπουλος, Σαμοΐλης (Αθηνών)
4ος: Ζαραβίνος (Αθηνών)
Δευτέρα 10/2
Γλυφάδα – Αχαρναϊκός
Διαιτητής: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος, Σεφέρης (Κορινθίας)
4ος: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 8/2
Βατανιακός- Ζάκυνθος
Διαιτητής: Μπλούνας (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Πασχαλίδης, Ρούμπης (Ευβοίας)
4ος: Φώτης (Ευβοίας)
Κυριακή 9/2
Απόλλων 1926- Τύρναβος (15:00)
Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας)
Βοηθοί: Δηλγεράκης, Χατζηνάκος (Δράμας)
4ος: Σελεμίδης (Πέλλας)
Αναγέννηση Γιαννιτσών- Καβάλα
Διαιτητής: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Κελάζογλου, Διαμαντής (Χαλκιδικής)
4ος: Μαλούτας (Ημαθίας)
Αιγινιακός- Δόξα Δράμας
Διαιτητής: Σκουλάς (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Πετρόπουλος (Θεσσαλίας), Ρίγκος (Γρεβενών)
4ος: Καραλιόλιος (Γρεβενών)
Δευτέρα 10/2
Πιερικός- Εθνικός Γαζώρου (15.00)
Διαιτητής: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Πρέντζας (Δυτικής Αττικής), Γεφωργαράς (Άρτας)
4ος: Παπαγεωργίου (Άρτας)
Αναγέννηση Καρδίτσας- Κέρκυρα
Διαιτητής: Παπαγεωργίου (Αθηνών)
Βοηθοί: Χαρίτος, Χριστουδούλου (Αθηνών)
4ος: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
Ηρακλής – Νίκη Βόλου (18.00 OTE TV)
Διαιτητής: Φουκάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Κουράκης, Νικολακάκης (Ηρακλείου)
4ος: Κοεμτζίδης (Πιερίας)
Επιμέλεια: Μπάμπης Παπαφιλιππάκης