«Χρόνια πολλά» από τον Αστέρα Τρίπολης
Με ένα ευρηματικό video η ΠΑΕ Αστέρας Τρίπολης ευχήθηκε χρόνια πολλά σε όλους τους οπαδούς της αλλά και τους φίλους του ποδοσφαίρου, λίγο πριν την έλευση του 2014...
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.