Οι παίκτες του Αστέρα τραγούδησαν τα κάλαντα
Σε χριστουγεννιάτικο mood έχει μπει άπαντες στον Αστέρα Τρίπολης. Μάλιστα οι ποδοσφαιριστές των Αρκάδων τραγούδησαν τα κάλαντα στην μητρική τους γλώσσα...
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/Babis/eturs.gif)
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.