Ευχάριστα νέα επιφύλασσε η σημερινή προπόνηση του Άρη για τον Άκη Μάντζιο. Κι αυτό γιατί ο Φαμπιάνο συμμετείχε στο μεγαλύτερο μέρος της προπόνησης, δείχνοντας ότι είναι θέμα χρόνου να γυμναστεί σε φουλ ένταση.
Η ενημέρωση της ΠΑΕ Άρης αναφέρει:
«Οι ποδοσφαιριστές του ΑΡΗ προπονήθηκαν σήμερα το πρωί στις εγκαταστάσεις του Δασυγένειου Αθλητικού Κέντρου ενόψει του εντός έδρας αγώνα με τον Βόλο Ν.Π.Σ. (25/02, 19:30), στο πλαίσιο της 24ης Αγωνιστικής.
Το πρόγραμμα της Πέμπτης περιλάμβανε ενεργοποίηση, rondo game και παιχνίδι τακτικής.
Ο Φαμπιάνο Λέισμαν, που καθημερινά ανεβάζει ρυθμό, συμμετείχε σήμερα στο μεγαλύτερο μέρος της προπόνησης.
Αύριο, Παρασκευή, θα ακολουθηθεί το ίδιο πρόγραμμα για τους ποδοσφαιριστές της ομάδας μας (πρωινή προπόνηση στο Δασυγένειο)».