Στην απογευματινή προπόνηση του Παναθηναϊκού βρέθηκε ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος. Ο «ισχυρός άνδρας» της «πράσινης» ΚΑΕ παρακολούθησε μέρος του προγράμματος της ομάδας του Αργύρη Πεδουλάκη, ενώ χαιρέτισε προσωπικά όλους τους παίκτες και τα μέλη του επιτελείου.
Ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος τους μίλησε στο κέντρο του γηπέδου του ΟΑΚΑ, ευχόμενος να έχουν μια καλή σεζόν με υγεία και γεμάτη τίτλους.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης