Ο Δημήτρης Πρίφτης θα είναι και την νέα σεζόν ο προπονητής του Άρη. Ο Έλληνας τεχνικός είχε συνάντηση στην Αθήνα με τον μεγαλομέτοχο της ΚΑΕ Νικόλαο Λάσκαρη και τον πρόεδρο Λευτέρη Αρβανίτη, όπου συμφωνήθηκε να συνεχιστεί η συνεργασία των δύο πλευρών.
Έτσι, ο Άρης θα ξεκινήσει να χτίζει το ρόστερ για τη νέα αγωνιστική περίοδο.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
Επιμέλεια: Ανδρέας Αθανασούλης
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης