Με εξώφυλλο από το Διεθνές Πρωτάθλημα Τζούνιορ «Faldo Series», το οποίο διεξήχθη στο γήπεδο γκολφ της Πύλου Μεσσηνίας, κυκλοφόρησε το νέο τεύχος του τριμηνιαίου περιοδικού, «Golf in Greece», η καθιερωμένη έκδοση για το άθλημα του γκολφ.
Ανάμεσα στα θέματα που ξεχωρίσαμε είναι η εκτενής παρουσίαση των αγωνιστικών δραστηριοτήτων του ήπιου σπορ, όπως είναι τα τουρνουά «Aegean Pro-Am», «Hellenic-Turkish Friendship Cup» και ο ετήσιος αγώνας των ομογενών μας.
Το περιοδικό εκδίδεται ανελλιπώς από το 1999, είναι η πηγή πληροφόρησης για τα δρώμενα του σπορ και διανέμονται δωρεάν σε όλα το γκολφ κλαμπ και άλλους επιλεγμένους χώρους.
Επιμέλεια: Ανδρέας Αθανασούλης