Ο Στέλιος Μαλεζάς ξεπέρασε τις ενοχλήσεις που είχε στο πέλμα και πήρε μέρος στο κανονικό πρόγραμμα της προπόνησης του ΠΑΟΚ. Ο 26χρονος υπολογίζεται κανονικά από τον Λάζλο Μπόλονι, για το παιχνίδι με τον ΟΦΗ, το Σάββατο, στην Κρήτη.
Από εκεί και πέρα, οι Έτο, Γλύκος και Αθανασιάδης ακολούθησαν πρόγραμμα θεραπείας.
Οι παίκτες του ΠΑΟΚ μετά την προπόνηση πήγαν στην γέφυρα της Θέρμης, όπου θα γίνει το μνημόσυνο για τον αδικοχαμένου Παναγιώτη Κατσούρη, ο οποίος στις 9 Φεβρουαρίου του 1998, έχασε την ζωή του σε τροχαίο δυστύχημα.
Επιμέλεια: Ανδρέας Αθανασούλης