Με μόνη απουσία τον Θωμά Ναζλίδη, η ομάδα του Πλατανιά έφτασε σήμερα στην Αθήνα και στη συνέχεια αναχώρησε για την Τρίπολη, όπου αύριο θα αντιμετωπίσει τον Αστέρα.
Αναλυτικά οι 20 της αποστολής του Πλατανιά: Αγκιλέρα, Αναστασάκος, Αργυρόπουλος, Γιακουμάκης, Γκονζάλες, Δέντσας, Κάλαϊτζιτς, Κανακούδης, Κηπουρός, Κουρτεσιώτης, Λαζαρίδης, Μαραγκουδάκης, Μαρτσάκης, Μιρτσέτα, Ντόε, Ουκάρ, Ουντότζι, Παληγεώργος, Ποτουρίδης, Τζανής.
Επιμέλεια: Ανδρέας Αθανασούλης