Ο Γιώργος Δαλούκας του συνδέσμου Θεσσαλίας θα είναι ο διαιτητής της αναμέτρησης της 25ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Σούπερ Λίγκα, ανάμεσα στον Ηρακλή και τον Ολυμπιακό. Ο Μιχάλης Βοσκάκης του συνδέσμου Ρεθύμνου θα «σφυρίξει» στον αγώνα του πρωτοπόρου Παναθηναϊκού με τον Λεβαδειακό στο ΟΑΚΑ και ο Μάριος Λαμπρόπουλος του συνδέσμου Ηλείας τον αγώνα του ΠΑΟΚ με τον Πανθρακικό στην Τούμπα.
Οι διαιτητές:
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Παγκρήτιο – 7/3)
Διαιτητής: Πέτρος Κωνσταντινέας (Μεσσηνίας)
Α’ Βοηθός: Λεωνίδας Βασιλειάδης (Μακεδονίας)
Β’ Βοηθός: Πέτρος Τρύφων (Δράμας)
4ος Διαιτητής: Κωνσταντίνος Παπασταμάτης (Αθηνών)
Παρατηρητής: Δημήτρης Καλύβας (Βοιωτίας)
ΛΑΡΙΣΑ-ΑΕΚ (Αλκαζάρ – 6/3)
Διαιτητής: Μιχάλης Τσινιάρης (Αθηνών)
Α’ Βοηθός: Δημήτρης Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
Β’ Βοηθός: Χρήστος Ακριβός (Αθηνών)
4ος Διαιτητής: Ανδρέας Παππάς (Αθηνών)
Παρατηρητής: Θανάσης Βέλλιος (Ξάνθης)
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Καυτανζόγλειο – 7/3)
Διαιτητής: Γιώργος Δαλούκας (Θεσσαλίας)
Α’ Βοηθός: Δαμιανός Ευθυμιάδης (Πιερίας)
Β’ Βοηθός: Χρήστος Σωτηρόπουλος (Αχαϊας)
4ος Διαιτητής: Ναθαναήλ Χαραλαμπίδης (Καβάλας)
Παρατηρητής: Μανώλης Γιανναδάκης (Λασιθίου)
ΚΑΒΑΛΑ-ΑΡΗΣ (Στάδιο “Ανθή Καραγιάννη” – 6/3)
Διαιτητής: Δημήτρης Κύρκος (Ηπείρου)
Α’ Βοηθός: Δημήτρης Γούκος (Ηπείρου)
Β’ Βοηθός: Αντώνης Καρατζίκας (Αθηνών)
4ος Διαιτητής: Γιώργος Χατζής (Δυτ. Αττικής)
Παρατηρητής: Κύρος Βασσάρας (ΕΠΟ)
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (Γήπεδο “Οι Ζωσιμάδες” – 7/3)
Διαιτητής: Δημήτρης Καλόπουλος (Μακεδονίας)
Α’ Βοηθός: Δημήτρης Σαραϊδάρης (Μακεδονίας)
Β’ Βοηθός: Ηλίας Αλεξέας (Μασσηνίας)
4ος Διαιτητής: Απόστολος Αμπάρκιολης (Μακεδονίας)
Παρατηρητής: Φραγκίσκος Σωμαρακάκης (Αθηνών)
ΠΑΟΚ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ (Γήπεδο Τούμπας – 6/3)
Διαιτητής: Μάριος Λαμπρόπουλος (Ηλείας)
Α’ Βοηθός: Δημήτρης Γκαγκας (Λάρισας)
Β’ Βοηθός: Σπύρος Γουργιώτης (Φθιώτιδας)
4ος Διαιτητής: Γιάννης Καμπαξής (Ευβοίας)
Παρατηρητής: Θανάσης Μπριάκος (Ηπείρου)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (ΟΑΚΑ – 7/3)
Διαιτητής: Μιχάλης Βοσκάκης (Ρεθύμνου)
Α’ Βοηθός: Χρήστος Μπαλτάς (Αχαϊας)
Β’ Βοηθός: Μιχάλης Καρσιώτης (Κορινθίας)
4ος Διαιτητής: Τάσος Σιδηρόπουλος (Δωδ/νήσου)
Παρατηρητής: Αντώνης Σίπκας (Φλώρινας)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΞΑΝΘΗ (7/3 – Γήπεδο Νέας Σμύρνης)
Διαιτητής: Γιώργος Σταθόπουλος (Αχαϊας)
Α’ Βοηθός: Σπύρος Τρύφωνας (Κέρκυρας)
Β’ Βοηθός: Νίκος Γεωργαράκος (Αθηνών)
4ος Διαιτητής: Γιώργος Γιαννόπουλος (Αθηνών)
Παρατηρητής: Ναούμ Μιντιούρης (Σερρών)