Στην κορυφή της Α1 βόλεϊ γυναικών παρέμεινε ο Ολυμπιακός, καθώς το Σάββατο πήρε άνετα τη νίκη από την έδρα του Ρεθύμνου.
Πιο συγκεκριμένα, οι ερυθρόλευκες, στο πλαίσιο της 18ης αγωνιστικής, επικράτησαν με 3-0 σετ της γηπεδουχου ομάδας, που δεν μπόρεσε σε κανένα σημείο του αγώνα να προβάλει αντίσταση στο πειραϊκό συγκρότημα.
Τα σετ: 17-25, 8-25, 15-25
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης