Μία νέα κατηγορία προστέθηκε στη θεματογραφία της «zougla.gr», με την οποία φιλοδοξούμε να εγκαινιάσουμε ένα διάλογο μεταξύ των αναγνωστών και του γιατρού, Κώστα Κωσταντινίδη, ο οποίος θα απαντά σε κάθε ερώτημα ή προβληματισμό των αναγνωστών της ηλεκτρονικής εφημερίδας μέσω της φόρμας επικοινωνίας της κατηγορίας «SEXUALITY» ή στο e-mail: sexuality@zougla.gr.
Ο κ. Κωνσταντινίδης, Χειρουργός Ουρολόγος-Ανδρολόγος, είναι ιδρυτής του Ανδρολογικού Ινστιτούτου Αθηνών. Το Ανδρολογικό Ινστιτούτο Αθηνών, στα 20 χρόνια λειτουργίας του, έχει συμβάλει διαγνωστικά και θεραπευτικά σε περισσότερους από 15.000 ασθενείς με ανδρολογικά και ουρολογικά προβλήματα – σεξουαλικές διαταραχές.
Η κοπέλα μου έχει το σύνδρομο των πολυκυστικών ωοθηκών και θέλουμε μια γνώμη…
Νίκος: Γεια σας. Η κοπέλα μου έχει το σύνδρομο των πολυκυστικών ωοθηκών και πριν λίγο καιρό συνευρεθήκαμε και οι 2 για πρώτη φορά. Είμαστε 17 χρονών και θέλουμε μια γνώμη. Ευχαριστώ.
Αγαπητέ Νίκο,
Θα μπορούσατε να μας πείτε για ποιο θέμα ζητάτε τη συμβουλή μας; Γενικά για τις πολυκυστικές ωοθήκες ή για κάτι πιο ειδικό;
Σας ευχαριστούμε για την επικοινωνία