Συναυλία στην Άρτα ο Φραγκούλης
Στο Δήμο Πέτα της Άρτας, στο Χοροθέατρο «Νταμάρι» θα βρεθεί ο Μάριος Φραγκούλης την Πέμπτη 26 Αυγούστου. Ο Έλληνας καλλιτέχνης θα παρουσιάσει...
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/andreas/FRAGKOULISA0956098956.jpg)
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.