Η Λίνα Νικολακοπούλου μάς προσκαλεί σε ένα μάθημα «αισθηματικής αγωγής» με τραγούδια και ποιήματα που ακόμα μας πηγαίνουν κάπου. Επιλέγοντας από την παλέτα των βιωμάτων της, η στιχουργός καθοδηγεί τους φίλους και συνεργάτες της Αργυρώ Καπαρού, Άγγελο Παπαδημητρίου και Θοδωρή Βουτσικάκη σε ένα μουσικό ταξίδι με αφετηρία το συναίσθημα και άγνωστο προορισμό.
![](https://www.zougla.gr/Uploads/News/2018/10/27/jg544444444.gif)
Εκτός των τριών ερμηνευτών, τη Λίνα Νικολακοπούλου θα πλαισιώσουν οι μουσικοί: Τάκης Φαραζής (πιάνο), Παντελής Ντζιάλας – Χριστόφορος Κάραλης (κιθάρες), Aλέξανδρος Κασαρτζής (τσέλο).
Ενορχήστρωση: Παντελής Ντζιάλας
Φωτογραφίες: Ευαγγελία Θωμάκου
Art work: Γιάννης Παπαδόπουλος
Πάμε κάπου με την Λίνα Νικολακοπούλου, Φιλολογικός Σύλλογος Παρνασσός, Αγ. Γεωργίου Καρύτση 8, Αθήνα, Σάββατο 15 Δεκεμβρίου, ώρα 20:30. Τιμές εισιτηρίων: Από 8 έως 25 ευρώ. Προπώληση εισιτηρίων: Viva.gr , τηλ. 11876 και στο ταμείο την ημέρα της παράστασης. Πληροφορίες: τηλ. 210 9967562, 698 2178813
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης