Λίγο μετά το αποτέλεσμα της ψηφοφορίας στο Ελληνικό Κοινοβούλιο για τη Συμφωνία των Πρεσπών ο Ζόραν Ζάεφ ανήρτησε φωτογραφία του με τον Αλέξη Tσίπρα από την ημέρα της υπογραφής της Συμφωνίας των Πρεσπών.
«Συγχαρητήρια φίλε μου, @tsipras_eu, μαζί με τους λαούς μας πετύχαμε μια ιστορική νίκη. Ζήτω η συμφωνία των Πρεσπών! Για την αιώνια ειρήνη και την πρόοδο των Βαλκανίων και της Ευρώπης», σχολίασε, αναρτώντας το μήνυμα τόσο στη γλώσσα του όσο και στα αγγλικά.
![](https://www.zougla.gr/Uploads/News/2019/01/25/hlkghh.jpg)
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης