Τώρα που επιτέλους βρέθηκε κάποιος να τη μεταφέρει στον κτηνίατρο, η διάγνωση απλώς επιβεβαιώνει το θέαμα: Καρκίνος που έχει παραμορφώσει τα γεννητικά όργανα και τον πρωκτό. Η πρόγνωση δεν είναι καλή, αλίμονο, όμως αν δεν της δώσουμε ακόμη και τώρα μια τελευταία ευκαιρία. Το αρχικό κόστος της περίθαλψης (καυτηριασμός, χημειοθεραπεία, φιλοξενία κ.τ.λ.) ανέρχεται σε 400 ευρώ. Αν θέλετε και μπορείτε να βοηθήσετε, επικοινωνήστε με την κα Χριστοδουλάτου στο email: r_christodoulatou@yahoo.gr
Φωτογραφικό υλικό με σκληρές εικόνες από την κατάσταση του ζώου θα βρείτε εδώ:
http://www.facebook.com/note.php?note_id=501758292113