Με ιδιαίτερη πειστικότητα ο παπαγάλος του video που ακολουθεί, επαναλαμβάνει θρυλικές ατάκες από την ταινία «ο Ταξιτζής».
«Are you talking to me?» και «Do i amuse you?» είναι ορισμένες μόνο από τις φράσεις που ερμήνευσε ο Ρόμπερτ Ντε Νίρο σε έναν από τους καλύτερους ρόλους της ζωής του και επαναλαμβάνει με απόλυτη επιτυχία ο συμπαθέστατος παπαγάλος…
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
Επιμέλεια: Άννα Μορφούλη
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης