Φορώντας τη φανέλα με το νούμερο «10», αγωνίστηκε ο Στέφανος Κασσελάκης σε ματς ανάμεσα στην «Αυγή» και το «Sportal», στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Τύπου. Ο αρχηγός του ΣΥΡΙΖΑ ξεκίνησε βασικός με την ομάδα της «Αυγής», ωστόσο ήταν άτυχος, καθώς μετά από μισή ώρα αγώνα αποχώρησε από τον αγωνιστικό χώρο έχοντας υποστεί μικροτραυματισμό στη γάμπα.
Η αναμέτρηση διεξήχθη στο γήπεδο της Αργυρούπολης.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης