Αν το θέμα είναι τα 190 χιλιάρικα πάω πάσο. Αν είναι οι μείον τρεις βαθμοί από τα επεισόδια στο ντέρμπυ με τον Ολυμπιακό, που δεν έγινε. Ο Παναθηναϊκός πρέπει να τα παρατήσει.
Μιλάω για την προσφυγή του στο διαιτητικό δικαστήριο. Η εκδίκαση της υπόθεσής του αναβλήθηκε για τις 10 Μαϊου, λόγω της απεργίας των δικηγόρων. Αυτό σημαίνει πως μέχρι να βγει απόφαση δεν μπορεί να επικυρωθεί η βαθμολογία, άρα δεν γίνεται να ξεκινήσουν τα πλέι οφ.
Γι’ αυτό προτείνω στον Παναθηναϊκό να παρατήσει την Ιστορία. Θέλει 1 βαθμό περισσότερο στην δύσκολη περίπτωση να δικαιωθεί και σίγουρα να παίξει χωρίς τον Μπεργκ στα περισσότερα παιχνίδια του πλέι όφ, που θα φύγει με τη Σουηδία για το Γιούρο; Δεν νομίζω πως τον συμφέρει.
Περισσότερα στο apodytyriakias.gr