Έναρξη χειμερινής σεζόν και επιστροφή στο Κοο-Κοο για την ολοκλήρωση αμοιβαίων πόθων και χορευτικών απωθημένων. Ο μεγιστάνας της χωρίστρας, ο τυφώνας της λεβάντας, ο ιντερνάσιοναλ πλεημπόης, μιστερ Τόνις Σφήνος, ύστερα από καλοκαιρινό τουρ ολ οβερ Greece και επιστροφή στα Μάταλα, σηματοδοτεί από το Σάββατο 17 Νοεμβρίου και κάθε Σάββατο, την καινούργια σχολική χρονιά με αγιασμό πάθους και έρωτος. Μαζί του οι τσακπίνες Playmates και τραγουδούν με τσαλίμια η ανάστατη VERONIKA και η παιχνιδoζαβολιάρα LOLA σε 60′ς 70′ς και 80΄ς disco κούνημα! Κοο-Κοο Ιάκχου 17, Γκάζι Τηλ.210-3450930 Ώρα 23:00 Είσοδος 12€ με ποτό
Τόνις Σφήνος στο Κοο-Κοο από 17/11 και κάθε Σάββατο!
Τι καινούργιο μας ετοιμάζει ο πρίγκιπας των Καλαβρύτων, ο φιλήδονος γόης, ο αχ κουνελάκι-κουνελάκι..? όπως θα έλεγε και ο ίδιος..
![](https://www.zougla.gr/Uploads/Tralala/2013/May/730086.jpg)
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης