Προτείνει ο Agbonlahor

Χθες, το πέναλτι που έδωσε ο Ροζέτι μας χάλασε το 0-1 γκολ που είχαμε προβλέψει για το Γκάνα-Αυστραλία, όμως πέρασε το «Χ» ημίχρονο στο Καμερούν-Δανία το «Χ ημίχρονο, 1 τελικό» στο Ολλανδία-Ιαπωνία που μας πλήρωσε 4.00.

Σήμερα, θα προτιμήσουμε το «2» στο Σλοβακία-Παραγουάη στην απόδοση 1.85. Οι Σλοβάκοι στο πρώτο ματς με τη Νέα Ζηλανδία είχαν την ευκαιρία να πάρουν τους βαθμούς, όμως δέχθηκαν την ισοφάριση στις καθυστερήσεις του αγώνα και… έχυσαν την καρδάρα με το γάλα. Από την άλλη, η Παραγουάη πήρε το ισόπαλο 1-1 από την Ιταλία και έδειξε πως είναι μια ομάδα που ξέρει τι ψάχνει στον αγωνιστικό χώρο.

Πλέον, έχοντας μπροστά της το ματς με τη Σλοβακία και τη Νέα Ζηλανδία μπορεί να πάρει ακόμα και την πρώτη θέση στον όμιλο. Όλα θα εξαρτηθούν από το σημερινό παιχνίδι, όπου οι Παραγουανοί καλούνται να δείξουν τις ικανότητές τους.

Στο δεύτερο ματς ο άσος της Ιταλίας στο 1.10 θεωρείται σίγουρος, αλλά μικρός. Γι αυτό θα επιλέξουμε την ειδική κατηγορία να σκοράρει η Ιταλία και να μην δεχθεί γκολ από τη Νέα Ζηλανδία για να ανεβάσουμε την απόδοσή μας στο 1.50.

Όσο για το βραδινό ματς, ανάμεσα στην Βραζιλία και την Ακτή Ελεφαντοστού, η «σελεσάο» έχει τον πρώτο λόγο και το 1.60 που δίνει η νίκη της είναι μια καλή απόδοση. Η Ακτή Ελεφαντοστού έχει ένα καλό σύνολο, αλλά με τον Ντρογκμπά να αγωνίζεται… τραυματίας δύσκολα θα μπορέσει να σταθεί στη… σάμπα των Βραζιλιάνων.