Προτείνει ο Agbonlahor

Μετά το 0-0 με την Ακτή Ελεφαντοστού, η Πορτογαλία καλείται να αντιμετωπίσει τη Βόρεια Κορέα. Σε αυτό το ματς στοχεύει να πετύχει πολλά γκολ, για να έχει το αβαντάζ, σε περίπτωση ισοβαθμίας με τους «Ελέφαντες».

Οι Ίβηρες αναμένεται να μπουν δυνατά από τα πρώτα λεπτά του αγώνα, για να… καθαρίσουν το ματς και γι’ αυτό θα επιλέξουμε τον άσο από ημίχρονο που θα μας δώσει απόδοση 1.70.

Στο ματς της Ελβετίας με τη Χιλή, τα βλέμματα θα πέσουν στους Ευρωπαίους, οι οποίοι κέρδισαν την Ισπανία στην πρεμιέρα. Με δεύτερη νίκη θα πάρουν το εισιτήριο για την επόμενη φάση και η επιλογή του διπλού στο 3.10 αξίζει τον κόπο. Μέχρι το ημίχρονο, το ματς δύσκολα θα έχει γκολ, αφού οι δύο ομάδες θα παραταχτούν με κλειστές άμυνες. Έτσι, θα επιλέξουμε το Χ ημίχρονο, 2 τελικό που μας ανταμείβει με το πλούσιο 6.25!

Τέλος, στο Ισπανία – Ονδούρα, οι «φούριας ρόχας» αναμένεται να ξεσπάσουν και να φιλοδωρήσουν με αρκετά γκολ την Ονδούρα. Λόγω των λιγοστών επιλογών θα ποντάρουμε στον άσο του 1.30, ενώ θα προσπαθήσουμε να πληρωθούμε καλά, ποντάροντας για πρώτο σκόρερ τον Νταβίντ Βίγια, που πληρώνει 4.00.