Όσο αφορά την επισήμανση του κύριου Ευσταθίου μπορώ να τον ενημερώσω ότι στο πρώτο sms που έστειλε του ήρθε ένα sms από την εταιρία που προφανώς τον ενημέρωνε για την χρέωση και την υποχρέωσή του να απαντήσει σε 2 ημέρες εάν δέχεται την χρέωση. Η παγίδα βέβαια είναι ότι σου γράφουν επίσης ότι εάν δεν απαντήσεις μέσα σε 2 ημέρες τότε η εταιρία διατηρεί το δικαίωμα να σε χρεώνει με το εκάστοτε τιμολόγιό της. Αυτά προς γνώση και συμμόρφωση.
sw1ejm
Σχετικά με τα sms υπηρεσιών στα κινητά
Όσο αφορά την επισήμανση του κύριου Ευσταθίου μπορώ να τον ενημερώσω ότι στο πρώτο sms που έστειλε του ήρθε ένα sms από την εταιρία...
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης