«Υπάρχει κάποιος υπεύθυνος για το αίσχος με τη βενζίνη;»
Καλημέρα, υπάρχει κάποιος υπεύθυνος για αυτό το αίσχος με τη βενζίνη; Έχει πάει το βαρέλι 45$ και αυτοί την έχουν...
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.