Η τιμή, τιμή δεν έχει;
Bρήκαμε το συγκεκριμένο προϊόν, στα super market DIA, στην τιμή 3,18 ευρώ. Ξέχασαν όμως να βγάλουν το αυτοκόλλητο από τη συσκευασία...
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.