Γιατί η ΔΕΗ αύξησε τα έντυπα του λογ/μου σε δυο;
Κάνω λογ/μο.12 εκατ. έντυπα επί μέσο όρο 10 αποστολές τον χρόνο, διακόσιες σαράντα χιλιάδες...
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.