Έχει πάει κανείς τώρα τελευταία να κάνει ανανέωση στο δίπλωμα οδήγησης του; Πήγε ο άντρας μου. Ανάμεσα λοιπόν στα παράβολα που έπρεπε να πληρώσει ήταν και τα εξής: Παράβολο 30ευρώ και κάτι, για αλλαγή διπλώματος (να σημειώσω ότι είναι επαγγελματικό και ότι παρότι είχε θέση για ανανέωση έπρεπε να πάρει το νέου τύπου δίπλωμα) ΚΑΙ 9 ευρώ και κάτι, για φθορά του διπλώματος του !!!!! Πλήρωσε δηλαδή 9 ευρώ πρόστιμο γιατί το δίπλωμα του ήταν φθαρμένο ενώ έτσι και αλλιώς, πλήρωσε παράβολο για να του το αλλάξουν! Αθάνατο Ελληνικό Δημόσιο. Ευχαριστώ πολύ!
Μαίρη