Καλημέρα σας. Μπορείτε να μου πείτε γιατί παραπονιούνται οι έμποροι στον Πειραιά ότι έπεσε ο τζίρος τους, όταν οι εκπτώσεις που έκαναν στα υποδήματα δεν ξεπερνούσαν τα 5-7 ευρώ και σε όσα υποτίθεται ότι είχαν μεγαλύτερη έκπτωση δια μαγείας δεν είχαν σε κανένα κατάστημα το νούμερο που ζητάς (38,39,40,46); Μας κοροϊδεύουν; Έχω δουλέψει κι εγώ σε κατάστημα κ γνωρίζω πολύ καλά την πολιτική τους: «Ότι πουλάω ό,τι δεν έχει ζήτηση ή είναι παλιό»! Οπότε ας πάψουν να ρίχνουν το φταίξιμο στον καταναλωτή.
Εκπτώσεις στον Πειραιά
Καλημέρα σας. Μπορείτε να μου πείτε γιατί παραπονιούνται οι έμποροι στον Πειραιά...
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης