Διαφορά τιμής ράφι-ταμείο στο Μαρινόπουλο
Βρήκα στο σούπερ μάρκετ «Μαρινόπουλος» διαφορά στην τιμή από το ράφι στο ταμείο. Το γεγονός έχει καταγραφεί από την...
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.