Θα ήθελα να καταγγείλω την αδιαφορία & αντιεπαγγελματική συμπεριφορά της Εταιρίας τουριστικής αγοράς Interdynamic ΑΕ, που εδρεύει στο Ηράκλειο Κρήτης.
Η καταγγελία μου έχει να κάνει με την μη επιστροφή 406,17 ευρώ που οφείλει η συγκεκριμένη εταιρία σε εμένα, υπόλοιπο για την ενοικίαση ενός δωματίου στον Πλατανιά Χανίων κατά την περίοδο του Αυγούστου.
Παρά τις τηλεφωνικές επαφές και τα email που έχω στείλει, σχεδόν 3 μήνες μετά την διαμονή μου στο ξενοδοχείο, η εταιρία δεν απαντάει στα email και δεν καταβάλλει την επιστροφή των χρημάτων μου.
Αν δε λάβω τα χρήματά μου μέχρι τέλος Οκτωβρίου, επιφυλάσσομαι να κινηθώ νομικά εναντίων τους.