Απουσία ελέγχων στη Ρόδο από τη Νομαρχία
Θέλω να καταγγείλω ότι εδώ στη Ρόδο δεν υπάρχει κανένας έλεγχος από την Νομαρχία στα σούπερ μάρκετ με αποτέλεσμα οι τιμές να...
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.