Αυτό θα πει «τρόπος πληρωμής»
Σήμερα πήγα στη ΔΕΗ να πληρώσω λογαριασμό 110 ευρώ. Τα χρήματα ήταν σε κέρματα σε δεσμίδες. Η ταμίας δεν τα δέχτηκε και μάλιστα χωρίς δεύτερη συζήτηση...
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.