52% ακριβότερο το αέριο στη Θεσσαλονίκη
Η τιμή φυσικού αερίου είναι ακριβότερη κατά 52% από την αντίστοιχη στην Αθήνα. Καρντάσια γιατί; Ξεπουλήσατε...
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.