50% διαφορά από το 2008 το αέριο στη Θεσσαλονίκη
Το φυσικό αέριο στη Θεσσαλονίκη έχει τρελαθεί. 50% διαφορά από το 2008. Γιατί αυτή η διαφορά από την Αθήνα; Πολιτική...
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.