Στο νησί των ανέμων παντρεύτηκαν η Εύα Λάσκαρη και ο Ντίνος Τσιώρης. Το μυστήριο τελέστηκε στη Μητρόπολη Μυκόνου στη Μικρή Βενετία.
Ο γάμος του ζευγαριού ήταν λιτός, με τη νύφη να επιλέγει ένα αρχαιοελληνικού τύπου ένδυμα, που έμοιαζε περισσότερο με φόρεμα παρά με νυφικό, συνδυασμένο με επίσης αρχαιοελληνικού στιλ φλατ σανδάλια. Ο γαμπρός επέλεξε μαύρο κουστούμι, ενώ αντί για σακάκι φόρεσε γιλέκο. Παντελόνι και σακάκι είχαν ως λεπτομέρειες μικρές άσπρες νότες.
Δείτε το video:
Δείτε επίσης φωτογραφίες της zougla.gr από τον γάμο