Στην Αθήνα έχει επιστρέψει η παρουσιάστρια του απογευματινού δελτίου ειδήσεων μετά τις διακοπές της και απολαμβάνει τη θάλασσα και τον ήλιο της Αττικής.
Ο λόγος για την Κατερίνα Παπακωστοπούλου η όποια χαλαρώνει και κάνει τις βουτιές της στις κοντινές παραλίες της πόλης.
Η παρουσιάστρια που αξιοποίησε το Σαββατοκύριακο για να βρεθεί στην Τήνο για μία μίνι απόδραση δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μία φωτογραφία όπου ποζάρει με sexy μπικίνι και σχολίασε: «Wind_and_sand #Tinos #eternal_love».
Δείτε τη φωτογραφία στο govastileto.gr